| pwp a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare pentru cei ce se uita la Narcisa Salbatica!
eu nu ma uit la TV, ma uit doar pe net.si sunt in urma cu 5 episoade fata de difuzarea la tv.
ieri, la inceput, am auzit ca i-a zis anastasia narcisei ca e insarcinata.
al cui e copilul?
funda

Răspuns Câştigător
| AllStarConverse a răspuns:

Pai este al anastasiei.cu baiatul acela cu care umbla ea,, Andrei"

10 răspunsuri:
| Andreeadeea1989 a răspuns:

Andrei e tatal, prietenul ei de la centru. cel cu chitara :X

| hope2destiny a răspuns:

A lu` andrei, iubitul anastasiei. s`au intalnit la centrul acela la care a fost internata pentru ca a luat droguri.

| elena17pb a răspuns:

Tatal e baiatul ala "andrei"

| yssabela a răspuns:

Copilul e a lui andrei

| Anchyy18 a răspuns:

A lui Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. e al lui andrei. funda ca eu ti-am dat

| valyalexia a răspuns:

Nu este insarcinata, anastasia a facut pornohee hee cu directorul de la spitalul de analize ca sa ii schimbe analizele si tot ea a fost sa i lea aduca narcisei, dar de fapt anastasia ia pus otrava in prajituri de aia a aschimbat analizele.:*:*:*

| hope2destiny a răspuns:

@valyalexia: aia e elizastraight face anastasia e fata aia mai plinuta, una din fiicele lui tudorwinking

| pwp explică:

@valyalexia :nu inteleg...

| pwp explică:

@anonim
poate ti-as da daca nu ai fii anonim
daca esti, nu te ajuta cu nimic, asa ca e mai bine sa o dau altcuiva!