| diverse a întrebat:

Buna TPU am o intrebare stie care cum se numeste un film facut in pienza toscana Italia in 1989 -1993 aproximativ ani in afara de romeo si juliata mersi

2 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Poti sa te uiti la Letters to Julliet, nu stiu sigur daca e filmat prin Toscana, dar sigur e in Italia si da, filmul e din 2010, dar daca o sa ai timp sa te uiti)^_^

| diverse explică (pentru Huehuehuehuehue):

Nu e acesta e ceva istoric dar intr-adevar are cateva scene filmate in pienza l-am vazut filmul dar era in ungureste si nu am inteles nimic si nici cum se cheama dar mersi oricum