| brutus1lola1 a întrebat:

Am o problema. Acum cateva luni am vazut un film mai ciudatel. Dar nu imi amintesc cum se numeste sau ce actori joaca in el. Era vorba despre 4 copii (3 baieti si 1 fata) care fusesera torturati si care ajunsesera inapoi acasa. Si nu mai vorbeau si stateau mereu impreuna. Si ceilalti copii ii barfeau. Si era un loc (un fost spital parca) in care se strangeau toti sa se joace. Iar acolo fusesera ei torturati fiindca cineva batea o femeie iar ei fugisera acolo cand auzisera zgomatul. Si respectivul ii lasase lesinati iar niste caini vagabonti mancasera din ei. Faza era ca mai toti adulti importanti mureau. Stiu ca era si o dna psiholog careia unul dintre baieti i-a dus o sfoara. Iar ea s-a sinucia cu sfoara respectiva. Finalul am impresia ca le aducea razbunarea fiindca erau in masina cu persoana care le-a facut rau si masina iese de pe sosea. Si apar ei jucanduse pe o plaja. Nu imi amintesc prea multe. Stiu ca filmul era foarte ciudat si ca nu mi-a placut prea mult (fiindca nu l-am inteles). Dar m-a intrebat o prietena de el, iar ea e genul care se prinde repede de subintelsuri. Daca stie cineva cum se numeste filmul sau macar unde l-as mai putea cauta...

1 răspuns:
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Suna interesant, o sa incerc sa-l gasesc, daca-ti aduci aminte sau iti raspunde cineva te rog anunta-ma