| OrangeWind a întrebat:

Am si eu cateva intrebari.Imi place foarte mult The Vampire Diaries si as avea cateva intrebari:
1.La noi in Romania serialul se difuzeaza la vreun canal de la televizor? Si daca nu, are de gand vreun canal?
2.Cate sezoane va avea serialul.Se va opri la 2? Mi-ar parea foarte rau.
3.Cu cine ramane Elena? Am auzit ca ar ramane cu Damon iar Stefan cu Katherine.Ar fi frumos asa.

Răspuns Câştigător
| Rosemarie a răspuns:

Nu. Cei care produc serialul au spus ca au vreo 6 sezoane si inca nu au stabilit un final, deci mai este. cel putin asa am citit eu pe internet si prin niste reviste din Italia.
Am auzit ca se va difuza si la noi, dar nu se stie cand, de fapt nici nu se stie sigur daca se va difuza.
Si tot asa, din cate am auzit, Stefan este cel afectat de intoarcerea lui Katherine si nu Damon, iar Elena isi da seama ca ceea ce simte pentru Damon este mult mai mult decat o prietenielove struckx Deci in concluzie Elena va fi cu Damon, iar Stefan cu Katherina.

Sii. eu sunt fana V. Dlove struckx si sper sa il difuzeze si la noi pentru ca ar avea mare audientawinking. oricum ma bucur ca esti parte din "Elena & Damon teamlove struck"

1 răspuns:
| SweetDreamss a răspuns:

Si eu am auzit cam ce a auzit si @Rosemarie insa daca se hotaraste cineva sa il preia sper sa nu o faca HBO pentru ca ma rog de tata sa il bage in grila de anul trecut.

Dar stiu insa ca la final Elena ramane cu Sfan nu cu Damon si ca este o perioada de tipm cu el si pe urma isi da seama ca tine mai mult la Stefan si ca ii pare rau.Si mai stiu ca atunci cand e cu Damon, Stefan nici nu o mai baga in seama pe Elena la scoala.Jeremy si Bonie vor fi impreuna si la fel si Taylor si Caroline. si cam atat

P. S. scuze daca nu am scris ultimele 4 nume corectbig grin cand apare un nume sau ceva eu citesc mai departe fara sa dau atentie la cum se scriebig grin

by3by3