| Mary2207 a întrebat:

Am si eu o intrebare doar pentru cei care se uita la telenovela „Triunful Dragostei". Puteti sa-mi spuneti si mie de ce nu mai incepe va rog?

Răspuns Câştigător
| KingJulien a răspuns:

Pentru ca in perioada asta a sarbatorilor s-a difuzat numai cinemaacasa (program special cu filme) de asta stai calma ca incepe el ~!

5 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

V-a incepe maine( 2 ianuarie 2012)

| SilvSilvana a răspuns:

Buna!:* din cate am inteles o sa fie pe 7 ianuarie (sambata).
http://www.telenoveleonline.com/......-amor.html

| Darias16 a răspuns:

Iti spun sigur ca incepe de maine(si sunt ultimile episoade)crying

| LolitaLo a răspuns:

Am auzit ca o sa incepa de pe 7 ianuarie happy
Fundabig grin?

| LolitaLo a răspuns:

Am auzit ca o sa incepa de pe 7 ianuarie happy
Fundabig grin?