| sasven a întrebat:

am si eu o intrebare.Ma uit la naruto shippuden si de la episoadele 300 in sus nu l-am prea mai vazut pe Sasuke.Imi puteti spune ce s-a intamplat cu el?

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

A facut transplantul cu ochii lui Itachi, pentru sharingan eternal, parca, din cate stiu din ce am mai vazut prin manga, o sa apara cand se lupta naruto cu madara si tobi.

1 răspuns:
| ConnieMeowღ a răspuns:

Bună! Păi din câte cred că ai şi observat, suntem în mijlocul unui război ninja, iar acţiunea în mod normal ar trebui să se învârtă în jurul lui Naruto şi Killer Bee. (în anime) În manga momentan sunt flashback-uri (amintiri). Nu ştiu când va mai apărea ca lumea Sasuke. U.U Tot ce putem să facem este să urmărim manga lansată de Kishi şi să ne rugăm să înceapă acţiunea.