| Skizzo123 a întrebat:

am si eu un stik sanDisk si bag filme de pe net pe el si vreau sa le vad pe televizor dar televizorul nu imi citeste subtitrarea. Va rog ziceti-mi cum fac sa imi arate subtitrarea.

3 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Cauta filmele cu subtitrare compatibila cu televizorul, cauta in catera lui ce formaturi suportawinking

| gogυ a răspuns:

Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=NYMDMvnunX0 cum o pui pe film si un buton de la telecomanda trebuie sa ti-o arate la teveu.

| DunareClaudiu a răspuns:

Numele subtitrarii trebuie sa corespunda cu numele filmului exact. De exemplu : Filmul : The Hunger Games 2012, numele subtitrarii : The Hunger Games 2012.