| ingerasrebel17 a întrebat:

Buna TPU am vazut un film horror dar nu stiu cum se numeste e vorba despre o papusa din asta..marioneta
nu stiu cum o gaseste un individi n fine, toate bune si frumoase
partea e ca se intamplau tot felul de lucruri caudate..nu mai stiu exact si cand nu era atent tipul
papusa aia chiar dadea semen ca era vie
pe urma nu stiu cum ajunge intr-o pestera alaturi de alti cativa insifiecare moare pe rand dar
ajunge tipul cu inca 2 aproape de sfarsit cand descopera ca erau cam 100 de papusi si mi se pare ca alea au inceput sa prinda viata si ei incercau sa le dea foc tipul a rezistat pana la sfarsit faza era, ca atunci cand te prindeau nu trebuia sa tipi
si tipul pana la urma a tipat..asa ca I-au scos limba si l-au tranformat si pe el intr-o marioneta dar papusa aia prima
se numea Bily stie cineva cum se numeste

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Dead Silence" - Linişte mortală (2007) cu Ryan Kwanten.
http://youtu.be/IcbulUo4b2s

1 răspuns:
| Razvan0UzZy a răspuns:

Incearca Saw sau Ceachi...astea le stiu cu papusi care omoarabig grin Saw nu e chiar o papusa dar....seamanabig grin