| FortaUniversului a întrebat:

am vazut un trailer la un film si am uitat cum se numeste. era ceva cu "the game" si apareau copii intre 12 si 18 ani care erau alesi sa participe la un joc cu finalizare fatala. Va rog daca aveti idee spuneti-mi! Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Hunger games, da-mi funda pentru ca ceilalti nu au cerut big grin

2 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Poate e The Hunger Games :
http://www.youtube.com/watch?v=4S9a5V9ODuY

| darnme a răspuns:

Filmul este "Hunger Games" ( in romana "Jocurile Foamei" ) si iti recomand sa il vizionezi, eu l-am vazut de curand si am ramas impresionata si mi-am dat seama ca ar trebui sa fim mai recunoscatori pentru ceea ce avem.