| AramyHana a întrebat:

As vrea daca se poate niste anime care seamana cu Kaicho Wa Maid Sama daca se poate va rog frumos puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai foarte asemanator ar fi special a ouran highschool host club
Lovely Complex
Bokura ga Ita
momentan nu-mi mai amintesc toate animeurile dar dai add alinalin17@yahoo.com mai am sa iti recomand si sa mai vorbim din moment ce iti plac animeurile

| AramyHana explică (pentru AlinKun):

Iti multumesc foarte mult pentru raspunsul tau happy. Iti voi da add si sper sa ne intelegem happy

1 răspuns: