| scaniaalexx123 a întrebat:

aseara am vazut in film pe tvr2 cu niste insotitori de bord, cu costume albastre de la o companie "fresh"
nu stiu ce este, film sau serial, dar l-am vazit si in data de 2 iulie, dar si in data de 4.
stie cineva despre ce este vorba?

3 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Pai scrie pe google programul tvr2 din data de 2 iulie sau 4 iulie, iar daca sti la ce ora l-ai vazut atunci poate gasesti numele. eu asa am mai facut...happy

| XDarkAngel a răspuns:

Pai scrie pe google programul tvr2 din data de 2 iulie sau 4 iulie, iar daca sti la ce ora l-ai vazut poate gasesti numele. eu asa am mai facut...happy

| MasterGoldX a răspuns:

Probabil ai vazut serialul Atmosferă fierbinte (Mile High).