| Ema125 a întrebat:

Ati vazut ca in Argentina s-a difuzat primul episod din Violetta? La finalul episodului 1(asta),Violetta cade din cauza Ludmilei, care a trantit sticla de apa pe masa care a cazut pe scara si scara care a oprit chestia aia unde era Vio sus.Stiti cand va fi al doilea episod? Dau funda! mersi!

2 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Asta nu a fost primul episod. A fost doar o avanpremiera, sau cam asa ceva. Primul episod va fi pe 28 iulie la ei. Adica continuarea a ce s-a intamplat probabil.

| Pijin_Mara_1993 a răspuns:

Am vazut si eu primul episod dar nu stiu cand va fi al doilea. Asta cautam si eu acum si am dat peste intrebarea ta si m-am uitat sa vad daca a raspuns cineva. Daca gasesc ceva te anunt.