| VictoriaVic a întrebat:

Aveti idee de unde as putea sa cumpar Floricienta pe DVD (serialul sau spectacolele de la teatru), cam asa ceva http://www.ebay.com/......0871803649 doar ca nu de pe ebay sau amazon, de preferat de la noi din tara sau macar de undeva din Europa. Dau funda. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Nu cred ca se gaseste asa ceva la noi in tara ....in cel mai bun caz trebuie sa astepti black friday cand se fac reduceri de pret si transporturi gratuite, sau faci comanda si platesti shiping-ul adica transportul (care e mai scump decat produsul in sine) astea sunt singurile posibilitati sau cel putin doar atat stiu eu... funda?