| 2B a întrebat:

Buna! TpU! Azi am fost la si am vazut filmul! "Pompei", in 3D,vreau si eu niste pareri! Si niste secvente preferate,daca l-ati vazut si daca il stiti,mi-e mi s-a parut impresionat poate cel mai bun film cu dezastre pe care l-am, vazut!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

E foarte frumos
l-am vazut la scoala cu proful de geografie am avut chiar si proiect despre el
frumos film
frumos redat
impresionant dezastru - daca as putrea spune asa |laughing
e uimitor cum orasul a ramas ascuns si a fost descoperit dupa atata timp
scena care mi-a placut: atunci cand fumul a acoperit tot cerul, asta e impresonant.

| 2B explică (pentru wolder):

Bine ma bucur! Ca mi-ai data raspunsul sa ai o zi buna!

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Il recomand!
recomanda-l si tu cui poti