| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna TPU^^. cand am auzit despre "The Centipede Human" toata lumea mi-a zis sa nu il vad, dar intr-o zii mi-am luat imina`n dinti si m-am uitat la el. Cand s-a terminat, nu am ramas socata sau ceva de genu thinking Nu imi venea sa vomit sau sa raman socata. Voi ce credeti despre filmul asta thinking Ce parte din el vi s-a parut asa, imi scarboasa sau mai socanta, pe mine sincer o singura parte m-a facut sa imi fie putin mila. Aceea fiind, cand o venit politia la doctoru ala, si tipii aia 3 or ramas acolo la sbsol, si se chinuiau sa urce pe scarile alea, sa iaa rolling on the floor. atat. Pe voi ce v'a socat puppy dog eyes:X

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

rolling on the floor si mie mi-a placut.
a fost naspa cand a murit fata aia care era ultima stii?big grin si se tineau de mana.am auzit ca exista si human centipede 2 nsa nu stiu d unde sa-l iau.

si a fot nspa si cand s-a impuscat baiatu ala.chiar prosthee hee

| Alleychan a răspuns:

Pe mine m'a amuzat filmu, mi-a placut cand ala primul a mancat, si avea diaree. ^ ^

| Ionutznutzy a răspuns:

Filmul e bazat pe o ideea cat se poate de ireala, efectele sunt foarte slabe iar singurul lucru ce da putina culoare filmului este prestatia actorului ce il interpreteaza pe "doctorul nebun". Daca stam putin sa ne gandim la ideea filmului acele persoane nu ar putea trai asa, deoarece primul ii da celui de-al doilea deseuri ce nu o poate intretine in viata si in al doilea rand, ceilalti doi din spate cum beau apa? happy... adica de respirat ok pe nas dar apa sa bei pe nas cu paiul? sa fim seriosi.din punctul meu de vedere fimul a fost o pierdere de timp si fonduri. Funda?

| queerkulture a răspuns:

Nimic, eu sunt bolnava la cap, dar m-a impresionat August underground.