| francezu95 a întrebat:

Cand am fost mai mic (acu vreo 4-5 ani ) am vazut un film pe Dvd in care erau niste tipi cu puteri ( un fel de vrajitori ), unu dintre ei se imprietenisera cu o blonda care statea la internat si pe care au atacato intr-o sara niste paianjeni, aceia fiind un blestem facut de un tip cu care pretenul sau sa luptat la sfarsit intr-un hambar si l-a omorat, hambarul luand foc... Va multumesc mult TPU; x chair nu imi aduc aminte ceva din numele filmului si tare as vrea sa il vad din nou

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Covenant" - Conjurația tăcerii (2006) cu Chace Crawford și Laura Ramsey.
http://www.youtube.com/watch?v=aP0C9gox1yc
Numai bine!

| francezu95 explică (pentru Diabolique):

Multumesc foarte mult!

| Diabolique a răspuns (pentru francezu95):

N-ai pentru ce.

| HushHush27 a răspuns (pentru Diabolique):

Exista mai multe parti?

| Diabolique a răspuns (pentru HushHush27):

Nu are continuare, sorry.
O seară faină!