| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost primul film la care ati plans? Pun aceasta intrebare pentru ca am vazut Titanic,Hachiko si alte filme la care lumea din jurul meu a varsat cateva lacrimi,dar pe mine nu m-au emotionat prea tare.Iar week-end-ul trecut au venit niste nepoate in vizita,asa ca am cautat un film pentru ele, sa fiu lasata in pace.Am gasit,printre altele, 'Bridge to Terabithia' pe care l-am urmarit cu ele, din lipsa de ocupatie.Am ramas socata ca am plans la un asemenea film,mai ales fiind prima oara cand plangeam la un film! laughing Aveam si o scuza,oricum,trecand printr-o situatie foarte asemanatoare cu cea din film acum nu mult timp... Oricum,asta a fost doar ca o paranteza de prisos, intrebarea ramane aceeasi:cum se numeste filmul la care ati plans prima oara? happy

Răspuns Câştigător
| maibinenu a răspuns:

Eu la Going to distance dupa Dear John si The vow love struck laughing

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu am plans doar la un singur film, si anume " Koizora ". Este un film japonez foarte trist. Am vazut si eu "Podul catre Terabithia " dar nu mi s-a parut foarte trist pentru ca nu a aratat cum a murit fata la final ci doar s-a vorbit despre moartea ei. Poate mi s-a parut putin trist momentul cand a aflat baiatul.

| DayByDay a răspuns:

A, inca ceva. Daca vrei sa il vezi iti recomand sa cauti filmul deoarece este si serial de 6 episoade, cu alti actori, tot japonez insa mie nu mi s-a parut asa trist ca filmul. Iti las un video :

http://www.youtube.com/watch?v=uXjiM86_398

| fdhgcvnb a răspuns (pentru DayByDay):

Thanks! happy

| DayByDay a răspuns (pentru fdhgcvnb):

Npc happy

| robert35 a răspuns:

King kong

| robert35 a răspuns:

King kong lantul amintirilor

| Cristian969 a răspuns:

Eu am varsat niste lacrimioare privind filmul ''TROİA'' in rol prıncıpal Brat Pitt..insa sincer mai mult muzica m-ai produs emotii.Mai am niste filmulete, dar intr-un cit ai cerut dora primul film...happy happy

| Cristian969 a răspuns:

Ha iata şi cintecul din acest film :) http://www.youtube.com/watch?v=qPNY8NaVPBE..:)O fundita micuta mie?
:?
:)

| Shokan a răspuns:

Eu la The Search For Santa Paws... crying