| forthewicked a întrebat:

Care e cel mai bun film pe care l-ați văzut și de ce? Fundă pentru cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Lagorúthon a răspuns:

Freedom Writers, singurul film la care mi-au dat lacrimile.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Elephant Man (1980), cred, pentru că m-a impresionat ca niciunul altul.

| faramatania a răspuns:

The Inevitable Defeat Of Mister & Pete (2013)...mai departe vezi răspunsul meu de aici:
http://www.tpu.ro/......-si-de-ce/

| Sociopat a răspuns:

Multe care imi plac dar primul care mi-a venit in minte e "Se7en".

| anamarya5780 a răspuns (pentru Sociopat):

Cu adevarat genial! Un film genial este si filmul Changeling-Schimbul.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Prayers for Bobby, e un subiect sensibil si pentru zilele noastre, da' povestea in sine te inspira.

| alexinho71 a răspuns:

Am vazut multe care mi-au placut in mod deosebit...De exemplu:Texas Chainsaw 3D, Jeepers Creepers, Wolf Creek 2, Dead Silence, Drag Me To Hell, The Ring... Daca vrei, incearca unul din toate astea, sunt toate bune! big grin

| alexinho71 a răspuns (pentru alexinho71):

Aaa,si am uitat sa specific...Toate sunt de groaza! Iubesc acest gen! big grin