| isabelabela a întrebat:

care sunt serialele voastre preferate dintre:
a)pretty little liars
b)gossip girl
c)american horror story
d)medium
e)the vampire diaries
si personajele preferate funda pentru raspunsul care are cam aceeasi parere cu mine dar vreau sa-i vad si pe ceilalti cu raspunsurile

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Pretty little liars si american horror story dar the best:The vampire diares si il ador pe Damon si pe Klaus (odododo)si Elena e foarte frumoasahappy

4 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

American horror story, nu l-am vazut dar pare horrorlaughing

| isabelabela explică (pentru Z3R0H0uR):

De fapt i mai mult de dragoste si o viata sexuala dintre un spirit si un om iar omul naste trimisul intunericului iar toate fantomele din casa crimei pot fi vazute si sunt prinse in casa cand vor sa iasa in strada se trezesc inapoi in casa sunt destul de multe dupa lungile siruri de accidente...i fain oricum sunt de abia la episodul 12happy

| Tanya11 a răspuns:

Buna! Dupa mine Pretty little liars si Gossip girl sunt super faine, dar mai fain este The Vampire Diaries si cel mai mult imi place de Damon, Stefan si de asemenea Caroline.

| isabelabela explică (pentru Tanya11):

Eu v-as da tuturor fundita ca se pare ca avem aceeasi parere da cosminaelena99 a raspuns prima, la inceput mi-a placut de Stefan dar la sfarsitul sezoanelor de Damon(i un dulce)ma mir ca nimeni nu s-a uitat la medium