| Stefy_Stefania_1996 a întrebat:

Buna TPU caut si eu un film asiatic nu mai miamintesc bine de el da era cam asa. era u adolescent vampir care nu stia foarte mult despre religia lor el era tot timpu vesel dormea intr-un costug si se plimba mereu cu o bicicleta de aia care mergi in trun picior.asta pana sa o intalneasaca pe o muritoare care se indragosteste de ea da ei doi nu aveau cum sa stea in preuna ca fratele fetei era asasin de vampiri. alti vampiri cand au aflat de fata au rapito baiatu s-a dus dupa ea si siariscat viata pentru ea atunci fratele fetei a vazut ca nu e un vampir rau si easasat sa fie in preuna cam asta e filmu va rog puteti sa-mi dati niste raspunsuri va rog

1 răspuns:
| Albastru45 a răspuns:

Nu sunt sigur exact care dar unul dintre astea este 100%. Rambo 2 sau rambo 3