| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Caut un film despre adolescenti in care 2 baieti fac un fel de ritual (iese o fata dintr-o poza sau din calculator nu mai stiu exact) si le apare o fata care le indeplineste dorintele le ofera masini, bani astfel incat ei sa isi gaseasca cate o prietena. spuneti-mi si mie cum se numeste. Cine ma poate ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| RogerMexico a răspuns:

Pesemne te referi la Weird Science, un clasic de John Hughes. http://www.imdb.com/title/tt0090305/
A existat si un serial in anii '90, din cate imi aduc aminte.