| Becanee a întrebat:

Buna TPU.
Ce este chestia aia 'unseen skins'? adica pot sa traduc dar nu inteleg.Si am vazut sezonul 3-4, cred ca le stiu pe derost.Dar cum adica 'unseen skins'? explicati-mi si mie va rog; D

1 răspuns:
| GrigorieMas a răspuns:

Foarte simplu, suprafata pielii care nu o poti vedea, totusi, poate avea semnificatii filozofice, sau metaforice, Ma refer, la o fire ascunsa, niste secrete imense, sau poate fi altceva, momentan nu am informatiile necesare cu privire la acest tip, de emisiune sau serial, sau ce o fi. Sper ca te-am ajutat cat de cat.