| IlyncaFio a întrebat:

ce fime stiti cu lupta dar intre fete? Sau era un film cu patru fete care fiecare stie sa lupte si ajung pe o insula care explodeaza? Daca stiti dau funda.

Răspuns Câştigător
| DayN a răspuns:

Asta trebuie sa fie Dead or Alive (DOA) cu niste concurenti care ajung pe o insula si se bat, iar cel care a organizat competitia a vrut sa le fure miscarile la toti ca sa devina cel mai bun luptator.

4 răspunsuri:
| IntrebarileMele111 a răspuns:

Mort sau Viu, e cam vechi filmul dat e tare... funda?

| DayN a răspuns:

Ala e DOA (Dead or Alive)

| DinGri77 a răspuns:

Daca vrei sa vezi filme cu fete rele iti recomand Kill Bill vol. 1 si 2. Asta daca ai peste 16 ani tongue

| rfx a răspuns:

Total recall (ambele; 1990 si 2012), bandidas, kill bill, charlie's angels