| xdBixii a întrebat:

- Bună TPU happy. Ce părere aveți despre serialul Supernatural? Merită văzut? De ce? Dau fundăwinking.

Răspuns Câştigător
| Spitfire a răspuns:

Parerea mea, merita sa il vizionezi, nu conteaza daca crezi in "spirite, creaturi supernaturale, ingeri si demoni", acest serial iti va starni tot timpul o curiozitate despre ce o sa se intample in episodul urmator din cauza relatiei celor 2 frati(Sam si Dean).

As putea sa iti insir vreo cateva zeci de motive sa te uiti, insa, cel mai bine te convingi singura, uita-te la primul episod si nu ai sa regreti. happy

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Merita vazut, e foarte bun ca serial, s-a sfarsit al-7-lea sezon si va incepe in septembrie al-8-lea happy sezon.

Răspuns utilizator avertizat
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Esuper serialul si e foarte interesant si captivant eu zic ca sa te uiti ca o sa vezi ca o sa fie musai sa te uiti la toate sezoanle.

| MentosanaxD a răspuns:

Eu zic ca merita vazut!
Actorii joaca chiar foarte bine (zic eu)
Muzica de pe fundal e foarte buna!
Actiunea te cuprinde si iti acapareaza atentia!
Si elementul fara care serialul nu ar fi la fel minunata '67 Chevy Impala care e "iubita" lui Dean