| anonim_4396 a întrebat:

Ce se mai intampla cu sasuke in manga?(stiu de partea cand se lupta cu itachi contra lui kabuto..cat mai multe detalii va rog)

3 răspunsuri:
| Sirzechs a răspuns:

Buna Patricia!
Sasuke cauta adevarul ce sta la baza unui ninja. Vrea sa afle ce este un ninja si pentru asta orochimaru ii invie pe cei 4 hokage pentru a le pune intrebari.

| anonim_4396 explică (pentru Sirzechs):

Un pic mai multe detalii..sau macar sa-mi spui capitolele din manga cu sasuke dupa lupta impotriva lui kabuto! multumesc anticipat

| Sirzechs a răspuns (pentru anonim_4396):

De la 616 in sus e numai cu sasuke si madara.