| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ajung actor de filme de comedie? Unde trebuie sa merg? Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa termini liceul, sa iei bacalaureatul si sa intri la "Facultatea de teatru şi film" pe care s-o si termini.

| HyperionCo a răspuns:

Facultate de actorie. Teatru. Nu te ia nimeni daca nu ai studii in sensul asta. In plus, la inceput, nu poti alege "gata, eu vreau sa joc in filme genul x". Depinde de regizor, de cei care finanteaza si de alti factori. E ok, parerea mea, sa pornesti de la ideea "vreau sa ma fac actor", pentru ca dupa ce vei "iesi" actor, altii vor hotara sa joci in filmele lor genul comedie, drama etc.

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru HyperionCo):

Buna! Punem id meu ca sa mai vorbim si sa ma mai lamuresti despre asta: marius_ionut04@yahoo.com

| Cosmiinna a răspuns:

Pai trebuie sa faci facultatea de teatru si televiziune, este in Bucuresti happy

| onelove12 a răspuns:

Buna Marius ca sa ajungi un actor de filme de comedie mai intai trebuie sa te inscrii la o scoala speciala pentru actorie apoi vei urma cursuri mai mult si apoi succes, da-mi si mie id tau de messenger... sper ca te-am ajutat pa

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru onelove12):

Marius_ionut04@yahoo.com
Dupaceea ii dau eu accept

| onelove12 a răspuns (pentru Mariusssssssssssssssssssss):

Mersi acum te bag in lista