| Raluxx a întrebat:

Cei care va uitai la Narcisa-Iubiri Nelegiuite ce parere aveti despre acest film? Dar despre personajele Eva-Maria, Dan Movila si Radu?

3 răspunsuri:
| Georgiana16v a răspuns:

Pai despre Eva-Maria sincer nu prea imi place e cam proasta.
Despre Dan Movila imi place e amuzant, distractiv.
Despre Radu ce pot sa zic e orb, sa vedem cand o sa afle ca Eva-Maria a dat cu masina peste el ce zice.

| mary_3427 a răspuns:

Serialul a fost ok pana sa apara astia noi phbbbbt Despre Eva eu cred ca este ok dar e proasta ca nu se desparte de alexandru, Dan e super taree, radu e ...nu stiuthinking

| KittyBeyb14 a răspuns:

De eva nu-mi place k e proasta k n-a avut curajul sa zica ca ea l-a lovit pe radu chiar daca alexandru vroia sa o sperie si pan la urma radu va afla ca ea a fost(atunci cand va vedea)
dan e FOARTTEEE COOOOOL...din toate pentru-ele de vedere...mi-a placut mai ales aseara de el cand a venit "doamna davidescu"(parca asa era)dan ii facea ei aer si apoi isi facea el si inspira expira
radu nu stiu ce sa zic despre el