| anonim_4396 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu un link? Vreau Wall-e dublat in romana in format iso sau chiar si mkv. Nu mai mare de 4.35 GB! Am cautat si eu, dar n-am gasit...

4 răspunsuri:
| rrrbeto95 a răspuns:

Sunt curios daca o sa ti-l gaseasca cineva dublat in romana...

| rrrbeto95 a răspuns:

Asa-i. pfff ce oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm... il am deja dublat in romana! Dar in format avi, asta inseamna ca tb sa-l convertesc...
poate data viitoare nu mai raspunzi la intrebari daca nu ai de gand sa ajuti cumva, asa doar ca sa te bagi si tu in seama, ca probabil te plictisesti de moarte! pffffffff, ce oameni!