| Erika120192 a întrebat:

Buna TPU`happy.
Cine se uita la Pariu cu viata imi poate explica si mie ce s.a intamplat mai exact intre Sofia si Cristi?
Eu stiam ca sunt impreuna dupa ce Cristi a sarutat.o atunci. A planuit sa se razbune pe ea inca de la inceput sau a planuit totul in episodul de aseara? Ca nu prea am inteles thinking
Multumesc kiss.

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

A vrut de la inceput sa se razbune pe ea pentru ce i-a facut lu Bubu si atunci a tot pus pariu cu baietii ca ii pica in pat...

Răspuns utilizator avertizat
| Luchian_Elena_1995 a răspuns:

Pai dima si cristi a pus un pariu. dima a spus ca nu se va culca cu sofia iar cristi a spus ca se va culca cu sofia atunci a pus ei 2 pariul. pariul era ca ala in care va perde sa se tunda in 2. asa ca in episodul 13 sezonul 2 cristi a spus la baieti sa vina sa filmeze si sa vada ca se va culca cu ea. asa ca intra pe youtube si scrie pariu cu viata episodul 13 sezonul 2 sau pe google siscrie pariu cu viata episodul 13 sezonul 2

| Bobo03 a răspuns:

Buna, la majoratul lui vladutz cristi a pus pariu cu dima ca sofia se va lasa, ca el ..ma rog si in ep de aseara cristi a luat niste baieti ca sa o filmeze pe sofia dezbracata ...deci dima a pierdut pariul, fundita:X:X :S?

| rayo18 a răspuns:

Daca n te uiti la Prison Break degeaba Tr
Traiesti

| larisalariszuca a răspuns:

Deci.....la majoratul lui Vlad Cristi a pus pariu cu Dima ca ii va cadea la pat Shopia si daca Dima pierde trebuie sa se tunda la frizura cu nr. 2 iar daca Cristi pierde trebuie sa se tunda la freza cu nr.1 ca la armata, in fine Cristi a castigat pariul caci Sophia nu i-a ascultat avertizarea lui Bubu si i-a cazut la pat dar ca sa aiba Cristi dovezi a chemat 3 soareci sa filmeze totul. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| bibi8 a răspuns:

Deci cristi nu o placea pe sofia doar ia trasc o farsa ei si lui bubu si rapfael a filmat cand ei asa SI SOFIA NA MAI VORBIT CU CRISTI