| nikol_7126 a întrebat:

cine se uita la serialul intalnirea inimilor de pe prima tv poate sa imi spuna si mie cum se face de nu a murit Ridima? se intoarce dupa cateva luni nevatamata cand toti cred ca a murit in incidentul acela alaturi de Armaan...

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Dupa ce Ridhima a fost impuscata, a supravietuit si a fost transferata la un spital din alta tara ca sa se refaca. O sa spuna asta pe parcursul filmului. (Daca ai observat ca da frzaze de cand ea isi aminteste ce s-a intamplat.) De fapt, nici Armaan nu a murit. Si el a supravietuit, dar nu a parasit-o pe Ridhima (asa cum crede ea, pentru ca tatal ei a mintit-o ca sa poata sa isi traiasca viata mai departe). Armaan este acum la un spital de boli psihice. Dar in curand se va face bine si va revenii si in ultimul episod, el si Ridhima vor ramane impreuna, chiar daca ea se casatoreste cu Sid (nu pentru ca il iubeste, ci din obligatie).
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Danyelusha a răspuns (pentru Danyelusha):

P.S, prima data ea se casatoreste cu Sid, apoi se intoarce Armaan si isi da seama ca inca il iubeste pe Armaan.

1 răspuns: