| KaterinaPetrova a întrebat:

cine stie cand apare urmatorul episod din tvd?

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Pe 17 ianuarie apare, iar pe net va aparea pe 18 ( e cu o zi intarziere).

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Pe 18 ianuarie apare. happy

| MissDi a răspuns:

De obicei aparea vinerea.aCUM CRED CA AU LUAT VACANTA dar sigur va apare dupa 9 ianuarie. Sper ca te-am ajutat.

| xPatriciaa a răspuns:

Buna. Urmatorul episod din The vampire diaries,"After School Special''( se numeste ) apare in 17 ianuarie.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries_%28season_4%29

Daca te intereseaza si celelalte episoade.

Sper ca te-am ajutat. :-* Pa. O zi buna!

| Dya1 a răspuns:

Episodul 10 sezonul 4 pare pe 17 ianuarie! Si eu sunt mare fana!