| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Cine stie ce se intampla pana la urma in telenovela?
Am vazut ultima parte din episodul final, dar nu stiu spaniola, asa ca nu am intelessad.
Ce se intampla cu toate personajele, si, de ce a venit Arturo si a luat-o in brate pe Teresa, el unde fusese?
Multumesc aniticipat! Funda:*

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Poi el trebuia sa ramana cu alta dar pana la urma nu a putut sa stea fara teresa si s-a intors la ea. Aurora si Mariano au ramas impreuna asa cum trebuia sa se intample. Super final

1 răspuns:
| roxxy28 a răspuns:

Pai in final Teresa ramane fara bani si fara familie, prieteni.Mariano se casatoreste cu Aurora iar teresa este obligata sa se prostitueze