| Roxana2010 a întrebat:

(Cn se uita la The vampire Diaries) Ce se intampla cu Elena in final? fundita:*:

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Nu se stie!happy
nici cartile nu sunt terminate.vor fi multe sezoane.
sper sa devina vampir si sa ramana cu Damonlove struck

4 răspunsuri:
| AstaMica15 a răspuns:

Eu sper sa ramana cu damon si sa devina vampir

| Silvia78 a răspuns:

Eu spun ca nu se va intampla nimic cu ea deoarece e personajul principal. Si daca ar muri ea ar muri si serialul...

| CuteGirl_6250 a răspuns:

Eu ma uit dar nu stiu exact pentru ca eu sunt la episodul 7 sezonul 2. da in orice caz parerea mea e ca nu cred ca se va intampla ceva cu eahappy

| BogdanCostia a răspuns:

Deocamdată nu s-a ajuns la final. În ultimul episod Elena a avut de aface cu Klaus(singurul original).