| xChampiionOrLooser a întrebat:

Cred ca stiti ca s-a terminat Nini,, dar acum a inceput din nou.De ce, o sa mai continue? Am auzit ca Nini va ramane insarcinata cu Tomas e adevarat? Multumesc! Pupicii

Răspuns Câştigător
| MadaZuza a răspuns:

Posibil sa fie adevarat ce spui tu dar, totusi e un serial care se da pe un canal de televiziune de minori( disney chanel). daca tu il vizionezi pe net, tot ce ai presupus poate fi adevarat.
PS: normal ca daca a inceput din nou o sa continue.

2 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

laughing
Da a inceput iar pe Disney
Dar acu re`da episoadele alea vechi
Nu o sa fie nimic nou
Eu stiu ca Nini s`a terminat definitiv
Ep alea care le da la Disney sunt alea vechi

| Ioaaaaa a răspuns:

Si mie imi place foarte mult serialul Nini, si stau in fiecare seara de la ora 00.00 pana la 00.50 sa ma uit. Si eu am vazut. A fost odata tot sezonu si acum l`au bagat din nou. Sigur, Nini va ramane cu Tomas in ciuda tuturor intamplarilor. Nu stiu insa, daca va ramane insarcinata cu Thomas. Bafta happy:*