| Myyca a întrebat:

Cu cine credeti ca Elena va ramane in the Vampire Diaries? Adica m-am uitat la toate episoadele inclus ep4 seria4(sunt Delena) si sunt cam plictisita adica de ce nu se hotaraste? Daca tot continua asa nu numai eu, si sunt convinsa, mai multi fani o sa renunte. Eu nu mai stiu ce sa cred...
Eu zic ca-ar trebui sa schimbe scenariul adica si Bella in Twilight nu l-a ales pe Jacob si a ramas cu Edward, iubirea ei de la inceput. Twilight si TVD sunt chestii diferite dar am dat si eu un ex. E adevarat ca multi cred ca Damon o dadaceste pe Elena dar daca ar fi lasat-o sa faca ce vrea ea (cum face Stefan de obicei) ar mai fi in viata? sad. apoi mai sunt altii care zic ca Damon e un egoist... dar eu imi fac aceeasi intrebarea daca nu ar fi egoist... ok si ce e rau in asta Damon o iubeste pe Elena in mod egoist si nu e delasator cum este Stefan!
Of deci ce credeti? Vreau pareri si din partea Stelena.

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

It's Stefan. It's always been Stefan.

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns:

Paii. eu sunt mare fana a serialului :*
Il ador pe Damon :*, poate ca el o iubeste in mod egoist dar el e cel mai bun lucru pentru ea si daca nu s-ar fi intors dupa Stefan in ep 22 sezonul 4 aceasta ar mai fii fost om. Eu cred ca Delena ar trebui sa fie pana la final :*

| loliPhi a răspuns:

Sunt team Stelena. Si nu e chiar aceeasi chestie cu Twilight daca ai vazut episodul 4 e clar ca ai vazut ca s-a distrat cu Damon si a uitat pentru un minut [vorba vine] de Stefan. Dar oricum ea are sentimente mai puternice pentru Stefan si chiar daca el incearca sa o ajute cu sangele de animal, ea tot la Damon o sa apeleze. Deci parerea mea este ca ramane cu Stefan chiar daca Damon o ajuta.Dar vedem pe parcurswinking O zi buna!