| Sorelina a întrebat:

cui ii place serialul "Prietenie pe muchie de cutit"(Nip Tuck)? As dori sa schimb cateva impresii cu voi despre serial. Cum vi se pare subiectul dar relatiile dintre personaje?

1 răspuns:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Pai mie mi se pare un serial imbarligat, dar este foarte interesant si ce imi place mie cel mai mult este cum opereaza cei doi doctori si ca opereaza asa fara nici o scarba si ca arata imagini reale, aceasta este pareea meahappy