| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Cum vi se pare filmul Yhe Xomen in Black?Vreau si eu un site unde pot vedea acest film cu subtitrare in romana.FUNDOAIE!

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Merita vazut, este misterios. e ca o lectie de viata, mister si putin horror. Finalul e cam tragic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata abia a aparut, asa ca nu cred ca il vei gasi pe internet prea curand.
Si mie mi se pare o poveste interesanta si sinistra, dar presupun ca doresti sa il vezi mai mult din cauza actorului principal, majoritatea doresc asta, cel putinhee hee.
Mai asteapta putin.

P.S. se scrie "The Women in Black".

| PuFaRiNaDoLshe explică (pentru anonim_4396):

Da,scuze.Nu am vazut ca am gresit. Uneori mi se mai inverseaza literele la tastatura.Ms ca mi'ai zis ca am scris gresit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PuFaRiNaDoLshe):

Cu placere. happy