| Sky_6013 a întrebat:

TPU! Cum vine asta? Deci m-am uitat la animeul Clannad pana la episodul 21, dupa am crezut ca urmeaza Clannad After the story, dar nu este asa deoarece nu prezinta ce a facut Nagisa la festival. Exista un sezon 2? Daca da imi puteti da un link unde pot vedea episoadele cu subtitrare in romana? Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| ことみ a răspuns:

Buna Sky! Poate nu or postat toate episoadele. Clannad si Clannad After Story au fiecare cate 24 ep si cate un OVA; doar ca Cannad After Story are si un film. Ro sub le poti vedea pe anime kage, acolo sunt toate ep. Sezonul 2 ar trebui sa fie Clannad After Story.
Succes!