| JeleUUU a întrebat:

Dati-mi niste filme cu oameni care se treansforma in lupi/varcolaci gen "the twilight saga eclipse"! Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| kathy83 a răspuns:

"Being human" (Printre oameni) - serial, "True blood" (a fost pe HBO si mi-a placut la nebunie) - serial, toate filmele "Underworld"

2 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

Under wold aweaking
Scufita rosie(2011 cauta in engleza red fox cred ca se traduce)
Under world are mai multe perti toate bune recomandhappy

| JesssieAl a răspuns:

Hey, poti alege un serial cu varcolaci eu iubesc Teen Wolf e super tare si are doar 2 sezoane aproape complete, adica primul are 12 episoade, iar al doilea nu s-a terminat inca dar am auzit ca s-ar putea sa aiba 24 de episoade...