| secret96 a întrebat:

De cateva zile am terminat serialul One tree hill si mi-a fost foarte drag...as dori daca se poate sa-mi spuneti filme asemanatore lui big grin. Multumeschappy.

4 răspunsuri:
| natearchibald a răspuns:

Toate astea sunt seriale, nu filme! E chiar asa greu sa faci diferenta?

Recomand The O.C., Gossip Girl, Friday Night Lights si The Vampire Diaries. Restul sunt prostii.

| MadaMady06 a răspuns:

Pai sunt o groaza de seriale cu adolescenti, daca vrei un alt serial interesant ar fi Gossip Girl. De asemenea mie mi-au mai placut si Supernatural( e putin horror, dar e super), Pretty Little Liars, Greek, TVD ( The Vampire Diaries ), 90210 ( acela nou, nu cel din 1991 sau ceva de genu), The Secret Circle etc. Sper ca te-am ajutat!

| SashaLover2176 a răspuns:

Pretty Little Liars
Hellcats
Gossip Girl
The vampire Diaries
10 things I hate about you
Glee
The Lying Game
True Blood

Mie toate imi plac. Sper ca te-am ajutat.

| Nothing_8707 a răspuns:

The O.C. cel mai frumos serial! happy