| Antonia679 a întrebat:

De cateva zile caut un site unde pot sa privesc filmul "My Friend Dahmer" care a aparut in 2017 si este cu Ross Lynch. Am incercat multe site-uri si nu mi-a mers, ori erau virusi ori era doar trailer-ul filmului. Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Încearcă pe PopcornTime

| Elevenn1111 a răspuns:

Este o aplicatie Stranie pe care o găsesti pe internet de descărcat si poți viziona Filme cat si Seriale

| Elevenn1111 a răspuns:

Pe aplicația Stremio pe care o descarci de pe net poți viziona si filme si Seriale.