| collector a întrebat:

Buna Tpu.De curand am vazut 2 filme care m-au marcat pe viata: Awake si Inhale.Va rog din toata inima daca stiti sa imi spuneti filme asemanatore.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Inception
E un film pe care îl trăieşti la intensitate maximă, ca pe un vis din care te trezeşti apoi complet întors pe dos, însă cu un sentiment de satisfacţie neuronală unic. Nu este o revelaţie din adâncul subconştientului, ci mai degrabă o trăire aflată undeva la graniţa conştientului.

Fiecare dintre noi este pasionat într-o oarecare măsură de vise. Inception explorează o parte dintre misterele acestui fenomen şi le extrapolează într-un scenariu fictiv ce se desfăşoară în viitor.

5 răspunsuri:
| eternity_7621 a răspuns:

The Astronaut's Wife 1999, Shutter Island, The Pianist, Slumdog Millionaire, Gran Torino, The Others 2001, Shutter 2008, I Am Legend, An American Crime, Rendition

| thealchemist a răspuns:

The bear

| pisioi a răspuns:

Hachiko e mf:X:X eu am plans la el.crying

| andreikol a răspuns:

Salut!

Nu am vazut filmele pe care le-ai mentionat tu, dar pot sa iti recomand cateva filme care mi-au placut mie:
Laguna albastra, Intoarcere la laguna albastra, O Cenusareasa moderna, Ce-si doreste o fata [nu te gandii la prostiibatting eyelashes laughing]
Acestea sunt filmele mele preferate love struck

Acum depinde si daca esti fata sau baiat!batting eyelashes

| geobabyblu a răspuns:

If only, Charlie St. Cloud, remember me