| YoyoRoXXy a întrebat:

Buna TPU
Deci, am vazut cu ceva timp in urma un film..Era despre o fata blonda bogata care avea un frate vitreg.Fata a ghidat o fata noua in grupul ei,transformand.o in ceva ce nu era. Fata (blonda) voia sa aiba 'prima data' cu un baiat nou, dar afla ca e gay si raman prieteni.Pe la final tipa blonda isi da seama ca e indragostita da fratele sau vitreg,iar acestia ajung impreuna.
Cum se numea, pls?
FUNDA :**

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cruel Intentions (1999)
http://www.cinemagia.ro/filme/cruel-intentions-tentatia-seductiei-2088/
vezi și celelalte din serie:Cruel Intentions 2 (2000) și Cruel Intentions 3 (2004)

| YoyoRoXXy explică:

Nu e Cruel Intentions..Stiu ca e un film destul de nou si Iggy Azalea are un videoclip cu inceputul filmului.