| EndouMamoru a întrebat:

Din nou pun o intrebare despre Naruto! Imi puteti spune si mie: in serialul va aparea in vreun episod mama lui naruto? Fundaaaaa

PS:cine este fan naruto as vrea sa impartasim idei etc, adaugat la mess: boanca. Vlad@yahoo.com(v este v mic dar nu ma lasa sa il scriu asa
)

5 răspunsuri:
| supremxxxoxo a răspuns:

Apare mama lui Naruto in Shippuden. Epsidoul 244-2... Ceva de scanteie

| iLovePizza51 a răspuns:

Buna ItachiKun, cateva episoade cu mama lui NARUTO sunt 247-249.
Bafta!

| Santoryuu a răspuns:

Doar ca o completare, mai apare si in ep 128 din Naruto Shippuden, intr-un flashback de-al lui Jiraiya

| krystybt a răspuns:

A aparut deja atunci cand Naruto a inceput antrenamentul cu Bee pentru al controla pe noua cozi.

| ComanPro a răspuns:

In Naruto nu apare dar apare in Naruto:Shippuuden atunci cand Naruto incearca sa il imblanzeasca pe Noua Cozi. Episodul e 246:Scanteia Portocalie!