| AnonimVMV a întrebat:

Doresc si eu sa aflu un film dar din pacate doar un detaliu tin minte din acest film, vil spun voua poate va dati seama despre ce film zic, tin mine doar ca era o fetita care in fiecare an, de ziua ei, primea o pereche de papuci la fel ca cei dinainte. Filmul incepe cu o secventa in care sare sangele pe o floare alba mi se pare iar la sfarsit arata cum aceasta fata il omoara pe amant sau sotul vitreg al mamei sale cu pusca tataluie ei ca incearca sa o strangulze cu ajutorul curelei pe maicasa.

Asta nu sunt sigur ca este din acest film: Dupa ce il impusca pe ala pleaca cu o masina si o opreste un politist iar ea il impusca in cap si de acolo sarea sangele in secventa de la inceput.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loonathicc a răspuns:

Nu stiu sigur, dar s-ar putea sa fie Stoker.

| AnonimVMV explică (pentru Loonathicc):

Multumesc, acesta este. happy

1 răspuns: