| ChicalovesEdward a întrebat:

TPU, e adevarat ca Vulturii o iau pe Renesmee?(twilight)

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da o vor lua.
Pentru ca o sora din Denali o vede pe Renesmee pe Bella si pe Jacob in padure.
Clanul Voltur e cel mai puternic si vor sa o omoare pe Renesmee si pe familia ei.
Pa, pa!

| alexsoare a răspuns:

Nu.
In carte acestia se duc in Forks unde se intalnesc cu familia Cullen si cu martorii lor. Vulturii ii acuza de incalcarea regulilor, acestia se apara cu ajutorul martorilor, al faptului ca Aro este interesat de micuta Renesmee si al faptului ca acesta l-a atins pe Edward.
Avand in vedere ca sunt depasitinumeric si ca dovezile familiei Cullen sunt de necontestat le permit sa o pastreze pe Renesmee doar daca vor stii cum se va comporta in viitor.Aici intervina Alice careplacase in cautarea unui alt vampir ca si fiica Bellei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,asa este.

| bunnycute a răspuns:

Buna.In ce parte a filmului este Renesemee si cine este? Ca la primele 3 parti m-am uitat si chiar nu-mi amintesc de ea:big grin

| ev3lgirl a răspuns:

Chiar acum citesc cartea...nu stiu ink daca volturii o iau p renesmee dar nu cred...te anunt mainetongue