| 000Diddy000 a întrebat:

TPU! Era o emisiune, castigi in 60 de secunde. Stiti cumva daca se mai difuzeaza si daca da, pe ce canal si cand?

Răspuns Câştigător
| smecherulxxl5 a răspuns:

Se difuzeaza pe antena 1, la ora 20:20 in fiecare luni (de obicei) si o sa inceapa peste 1 luna juma... 2 luni

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Se va difuza.dar peste vreo 2 luni(se difuza la 20.20, pe antena1)

pa,pa:*

| BeautifulAngel a răspuns:

Se difuza pe antena 1 la 20:20...nu stiu cand o sa mai fie ca nu s-a anuntat... daca vrei sa vezi poti sa incerci pe net sigur o sa gasesti! bafta! funda?

| AlexandruShark a răspuns:

Nu se mai difuzeaza pentru ca este in locul ei Te Pui Cu Blondele.