| Noeru a întrebat:

era un program numit hallmark, un de se dadeau filme superbe cum ar fi alba ca zapada... Daca a-ti putea sa-mi spuneti sh alte filme de acolo ar fi minunta.(EX: Un barbat cu doua fete s-au dus pe o corabie care ia dus intr-o lume magica. mi-ati puteam spune cum se numeste?)Dau funda pentru cele mai multe filmehappy

1 răspuns:
| LostHappiness a răspuns:

Programul acela inca mai exista, doar ca si-a schimbat numele. Acum de DIVA Universal. Daca nu il ai poti sa mergi sa il ceri de la operatorul tau de cablu.