| junkistul a întrebat:

Buna TPU eu am un loc de munca unde ne lasa sa stam cu laptopurile si nu facem mai nimic si as vrea nste filme cele mai faine care le-ati vazut voi pot sa fie Actiune, Comedi, Horror, Dragoste si Animate. Nu vreau SF si Drama va multumesc, cine imi da cele mai multe titluri de filme primeste fundita, va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Tare laughing, unde muncesti? (de curiozitate)

| junkistul explică (pentru Sn4k3):

La un Showroom de masini Audi si sunt vanzator doar ca nu am clienti! laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru junkistul):

laughing

| Peridava a răspuns:

Adica esti platit sa stai degeaba? Si mai spui lucrul acesta public?!

| junkistul explică (pentru Peridava):

Da asta e meseria mea laughing