| SuperGirl122222222222 a întrebat:

ia, ziceti-mi si mie niste filme de comedie, dar bune big grin. am ramas in pana de idei..si dati-mi filme care le-ati vazut:* dau fundabig grin

6 răspunsuri:
| MusicIsLife a răspuns:

Liar liar este despre un copil care isi pune o dorinta de ziua sa, si anume ca tatal sau sa nu poata spune nici o minciuna pentru o zi intreaga.Dorinta se indeplineste si de aici filmul devine foarte amuzant.

Sau te poti uita la Grown Ups ( oameni mari si fara minte)-este o comedie completă despre cinci buni prieteni din copilărie, care se întâlnesc după treizeci de ani, împreună cu familiile, în weekend-ul de ziua Americii. Reluând firul vieţii de unde s-au despărţit, cei cinci vor descoperi că a îmbătrâni nu înseamnă neapărat să te şi maturizezi.

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! recent am vazut o comedie foarte buna dupa parerea mea " Croaziera cu...amor" Este vorba de 2 prieteni care pleaca pe croaziera in cautare de femei... dar ajung pe o croaziera de homosexualilaughing A fost frumoasa.Bineinteles gusturile sunt diferite de la persoana la persoana!

| SuperGirl122222222222 explică (pentru bebelusha93):

tongue l-am vazut tongue ..hihi,multumesc oricum.

| AlberT1 a răspuns:

Jony English. Fundita?

| Dyanutz a răspuns:

Ati sugerez filmultongueaul extraterestrul fugit de acasa... funda?